Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/__seo-ultimate/modules/class.su-module.php on line 1195
Włochy - Oferty Last Minute Włochy - Oferty Last Minute

Oferty Last Minute

co to jest, gdzie i jak kupić

Włochy

3 stycznia, 2017

Włochy to przepiękny kraj pełen magicznych miejsc. Wspaniałe plaże, zabytki,  niezwykłe górskie szczyty, po których można szusować bez końca – to wszystko czeka tutaj tylko na odkrycie. Mnóstwo tu zakątków, które wręcz trzeba zobaczyć choć raz w życiu, bowiem należą do najbardziej znanych i rozpoznawalnych na całym świecie.

Rzym

Rzym

Jednym z takich miejsc jest niewątpliwie Rzym, którego historia liczy sobie ponad 2,5 tysiąca lat. Atmosfera panująca w tym mieście jest naprawdę wyjątkowa. Liczne świątynie, pozostałości po czasach, w których Rzym odgrywał niebagatelną rolę na arenie międzynarodowej oraz wspaniała kuchnia sprawia, że chce się tu zostać jak najdłużej.

Włochy to także idealne miejsce dla zakochanych. To tutaj bowiem można odnaleźć uroczą, pełną średniowiecznych zabytków i wąskich uliczek Weronę lub też wybrać się w odwiedziny do słynnej Wenecji. W każdym z tych zakątków relaks nabiera nowego znaczenia, a ilość miejsc wartych odwiedzenia jest naprawdę imponująca.

Niezwykle fascynującym włoskim miastem, które niewątpliwie należy do topowych metropolii tego kraju jest Mediolan. To tutaj nowoczesność łączy się zaściankowością, a piękno architektury z okolicami zaniedbanymi. Miasto to uznaje się również za włoską stolicę mocy, a prócz muzeów, pałaców i kościołów przyciąga do niego również słynna opera La Scala.

We Włoszech można odnaleźć także perełkę Morza Śródziemnego, która zachwyca cudami natury, pięknem zabytków oraz niezwykłymi plażami – mowa tutaj o zjawiskowej Sycylii. Wyspa ta pozwala odpocząć, zrelaksować się i zachwycić krajobrazami, a także zakosztować kąpieli wodnych i słonecznych oraz poznać kolejne oblicze Włoch.

Florencja

Florencja

Wśród topowych miejsc Italii niewątpliwie powinna znaleźć się również Florencja. To miasto architektów, malarzy i poetów. Na turystów czekają tu piękne kościoły, muzea oraz mnóstwo zakątków, w których czas przestaje płynąć. Florencja ma swój własny niepowtarzalny klimat, dlatego warto choć raz w życiu odwiedzić właśnie to miasto i zapomnieć o wszystkich troskach.