Oferty Last Minute

co to jest, gdzie i jak kupić

Wakacje marzeń

11 listopada, 2012

podróż marzeńZwiedzanie obcych krajów i poznawanie nowych kultur należy do niezrealizowanych marzeń większości z nas. Ciekawość świata sprawia, że wycieczki do krajów atrakcyjnych turystycznie są zawsze bardzo modne i pożądane przez ludzi. Jednak nie wszystkich stać na spełnianie takich marzeń . Wycieczka kilkudniowa do krajów atrakcyjnych pod względem zabytków i kultury to koszt rzędu kilku tysięcy złotych. W przypadku krajów leżących poza Europą koszt może być nawet większy. Z pomocą mogą przyjść oferty tańsze – promocyjne – last minute. Wycieczki oferowane w tym systemie mogą być nawet o połowę tańsze niż wyjazdy planowane długoterminowo. Dzięki takim promocjom możemy spełnić swe marzenia o podróży do Indii, Japonii czy Stanów Zjednoczonych czy zwiedzić popularne kierunki turystyczne takie jak Grecja, Egipt czy Hiszpania. Oferty takiego typu przewidują też wyjazdy do miast atrakcyjnych turystycznie, takich jak Rzym czy Ateny. Dzięki temu przeciętny Kowalski może pozwolić sobie na wyjazd w wymarzone miejsce co najmniej raz w roku.

W pracy spędzamy minimalnie osiem godzin w ciągu dnia. W ciągu roku na pracę zarobkową przeznaczamy więc minimalnie 2920 godzin co daje nam blisko 122 dni. Do tego dochodzą prace domowe i inne obowiązki. Wydaje się więc, że przynajmniej raz w roku zasługujemy na wspaniałe wakacje, które zapadną nam na długo w pamięć.

Comments

3 Comments

RSS
 • Remi993 says on: 28 maja 2013 at 21:10

   

  Do tej Japonii to trzeba mieć jakieś specjalne dokumenty oprócz paszportu?

 • SoniaNa says on: 26 czerwca 2013 at 12:12

   

  A ja uważam że nie ważne gdzie … ale z kim. Nawet najlepsze planowanie może zawieść, a jak ma się obok osobę, z którą dobrze się rozumiem i świtnie czuję to wszelkie przeciwności da się pokonać. Można jest iść w scenariusz marzeń – super wakacje z super osobą 😉

  • admin says on: 23 lipca 2013 at 22:14

    

   Planować wakacje i sposób ich spędzenia zawsze warto .. .ale fakt – najważniejsze są osoby z którymi dzielimy radości

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*