Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/__seo-ultimate/modules/class.su-module.php on line 1195
Jak wybrać - Oferty Last Minute Jak wybrać - Oferty Last Minute

Oferty Last Minute

co to jest, gdzie i jak kupić

Jak wybrać

11 listopada, 2012

Odpowiadając na pytanie jak wybrać najlepszą ofertę, należy najpierw zadać sobie pytanie jak mają wyglądać nasze wymarzone wakacje czy urlop oraz gdzie chcielibyśmy go spędzić. Nie bez znaczenia są także finanse jakimi dysponujemy. Ofert last minute jest zwłaszcza w sezonie wakacyjnym jest bardzo dużo na rynku, jednak należy rozważyć czy na dany produkt nas stać. Przebierając w tego typu ofertach należy sprawdzić co wchodzi w jej skład. Należy zatem sprawdzić jaki rodzaj transportu przewiduje, czy będzie to podróż samolotem czy autokarem. Często wyjazd autokarem może być tańszy ale i zdecydowanie wydłuża czas dojazdu do celu oraz jest mniej komfortowy niż przelot samolotem. Jeśli zagwarantowano w ofercie podróż samolotem, należy sprawdzić jakimi liniami lotniczymi się odbędzie. Szczególnie ważne jest to przy podróży do Azji i krajów Trzeciego Świata. Ważne jest aby biuro podróży gwarantowało odpowiedni standard hoteli w którym przyjdzie nam przebywać. Oczywiście musimy zwrócić uwagę czy cena wycieczki uwzględnia wyżywienie. Bezwzględnie należy też sprawdzić wiarygodność biura podróży oferującego last minute.

A co jeśli chcemy udać się na urlop w listopadzie, grudniu czy marcu?. Tutaj też przychodzą nam z pomocą oferty promocyjne i takie kierunki jak Egipt. Last minute do tego kraju są dostępne praktycznie przez cały rok (sprawdź: Travelplanet.pl Qtravel.pl), i nie musimy obawiać się że trafimy na kiepską pogodę. Oczywiście na straszne upały nie możemy liczyć ale temperatury w dzień nie spadają poniżej 20 stopni. Zestawiając to z pogodą za naszymi oknami taki urlop może wydawać się świetną odskocznią od codzienności, a do tego jego cena po niewielkich poszukiwaniach może naprawdę okazać się bardzo atrakcyjna.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*